| TotEu1993 a întrebat:

Intrebare pentru fete: ce fel de baieti va plac? exemplu: mai calmi, linistiti, la locul lor sau baietii mai smecheri, mereu cu distractia in cap, etc.raspunsuri sincere

Răspuns Câştigător
| simiiii a răspuns:

Bunakiss! Hmm laughing pai cate putin din fiecare. In primul rand imi plac barbati cu capul pe umeri, inteligenti, cei care stiu sa respecte si sa aprecieze o femeie in adevaratul sens al cuvantului, nu orice taran, care daca te duci cu el in oras nu stie sa scoata doua cuvinte fiind total analfabet, si el avand impresia ca e mare macho sau indivizi care "au talent" (asa zic ei, ma rog chatterbox), au bani, au succes si corpuri de invidiat [vaii mi se rupelaughing]... Eu prefer un baiat outfit super-lejer si un limbaj al corpului si mai lejer, vreau sa ma simt intotdeauna bine cu el, mai ales protejata sa stie sa destinda atmosfera, mor dupa cei carora le place viata, adora provocarile si iubesc femeile dragute, sa nu se uite neaparat dupa fetele care sa arate bestial ci sa prefere fetele ingrijite si prezentabile, sa fie emotiv si usor matur, daca se poateblushing. Echilibrat si calm si aibe rabdare cu mine si sa pot aborda cu el tot felul de subiecte pe diferite teme. Nu-mi plac tipi ff romanitici, dar nici sa astept romantism din partea lui, doar cand vorbeste despre colectia de tenisi. Cam atat kiss.

7 răspunsuri:
| Asiryx a răspuns:

Baiatule care esti tu doritor de preferintele fetelor :
Fiecare si ma repet FIECARE fata are gusturile ei.A treia oara FIECARE prefera un anumit tip de baiat.Nu trebuie sa iti bati capu cu intrebari de genu.
PS:Nu sunt fata! Dar faza asta se intampla la toate fiintele umane cel putin.

| Just1dream a răspuns:

Imi plac baietii calmi, ce respenta fetele, romantici, destul de intrazneti, curajosi si categoric fara fite

| valy31 a răspuns:

Pentru mine un baiat ar trebui sa fie curajos, increzator in el, dar respectuos, calm si la locul lui. Cel mai bine e sa aiba cate putin din toate, dar fara cocalarisme si figuri ca putine suporta.

| adina_6125 a răspuns:

Bun,dulce,sensibil dar nu prea,dragut,ochi verzi saucaprui, par brunet, mai inalta ca mine cu vreo 10 cm,intelegator,sincer, cu simtul umorului, cu bun simt, cu freza gen justin bieber si cel mai important sa ma iubeasca

| girl4you a răspuns:

Mie imi plac baietii care nu isi bat joc de fete, curajosi, de gasca, nu imi plac baietii timizi...etc.sa aibe putin din fiecare

| YoCookieMonster a răspuns:

Pt mine baiatul perfect ar fi amuzant,calm,inteligent,frumos, iubitor, sensibil si alte calitati bune.happy

| giorgiana15 a răspuns:

Pai,mie imi plac baietii care stiu sa se comporte frumos, dar in acelasi timp, as vrea sa stie sa se distreze.