| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru FETE:
Ce intelegeti voi prin "musafir", dupa masturbarea pe ciclu?
Exemplu: O virgina se masturbeaza si spune " Hai gata(era la al 3-lea numar), ca nu mai vreau alt MUSAFIR "
Nu inteleeeg ce poate sa fie... Am intrebat-o si a zis ca nu e nici sangele si nici lichidul excitatiei.
Sau poate e... Nu stiu, poate ma lamureste si pe mine o fata...
Dau funda celui mai explicit raspuns!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu exact la ce anume s-a referit acea persoana.

Dar stiu sigur ca noi fetele, numim menstruatia, musafiri.

Mi-au venit musafirii, adică problemele.

Poate te a păcălit nevrand sa aflai ce înseamnă

1 răspuns:
| RenataIoana a răspuns:

De fapt unele fete la ciclu le mai spun si ''musafiri''! Ciclu=Musafiri