| Elennuk a întrebat:

Buna Tpu....As vrea sa fac niste sondaje pentru fete/baieti despre relatii,prietenii., conversatii.

Cum ai reactiona sau ce i-ai spune unui baiat care iti cere nr. de telefon?

12 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pentru necunoscuti bagareti le dau numarul de la o firma de taximetrie. happy

| T0T a răspuns:

Depinde cine e. Dacă îl cunosc i-l dau.

| justanotheruser99 a răspuns:

Daca ma înțeleg cu el i l-aș da, in rest prefer sa nu. Sunt reticenta când vine vorba de chestii de genul ăsteia.

| Mieeez666 a răspuns:

Daca nu-l cunosc, nu i-l dau.
Daca il cunosc, poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-aș spune că există Facebook.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai în primul rand as întreba "de ce?" pentru ca, unîi Îți vor numărul de telefon ca sa Îți facă farse or sth like this. Dacă îl cunosc oarecum din privire sau din prietenii prietenilor mei atunci i l-as da, dacă ar fi sa îmi ceara un necunoscut pe strada i-as spune ca n-am telefon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-l cunosteam, am ramas wtf pentru o clipa dar totusi i-am dat numarul, era prea dubios si nu m-am putut abtine.laughing Oricum nu se poate zice ca nu il cunosteam, am vorbit cu el vreo 5 statii, asta inseamna ceva nu? laughing

Iar unui tip pe care il stiam si el ma placea i-am dat o data numarul si am pus-o pe mama sa-i spuna ca a gresit numarul si a doua oara i-am dat un numar la plezneala.

| August99 a răspuns:

Daca nu l-as cunoaste nu i l-as da.
Daca l-as cunoaste cat de cat l-as intreba pentru ce ii trebuie si probabil daca imi inspira incredere i l-as da

| Elennuk explică (pentru August99):

Bunn.dar daca nu-l cunosti, dar l-ai vazut poate undeva si e dragut, ce faci? i-l dai

| August99 a răspuns (pentru Elennuk):

Nu cred.
Daca as sti macar foarte putin cum se comporta da. Altfel nu.

| Elennuk explică (pentru August99):

Ok...inteleghappy

| Carolina1972 a răspuns:

Pai daca nu l-as cunoaste nu mi-as da nr doar asa. Dar daca l-as cu noaste l-as intreba pentru ce ii trebuie nr meu si as astepta sa vad "ce ii poate capul" big grin