| VincentVlnt a întrebat:

Intrebare pentru fete big grin Cum este baiatul perfect? Sa te faca sa il iubesti / sa tii la el big grin sa arate sau etc... big grin

Răspuns Câştigător
| greenish a răspuns:

Buna. Consider ca un baiat care face o fata sa zambeasca are un oarecare avantaj. Oricum, asta depinde de la fata la fata.

2 răspunsuri:
| LazyKidduu a răspuns:

Pentru mine conteaza sa Arate bine, conteaza sa ma iubeasca asa cum sunt, indiferent de varsta smug. Asa este baiatul perfect love struck

| RRux a răspuns:

Pai sa fie inalt. Brunet. Deci sa arate foarte bine. Gen Ed Westwick. Sa aiba simtul umorului bine dezvoltat. Sa aiba curaj si sa se comporte frumos cu minehappy