| anonim_4396 a întrebat:

Întrebare pentru fete.
Dacă iubitul v-ar spune că îi place şi ar vrea să îţi facă sex oral cum ai reacţiona, ţin să vă spun că îmi place foarte mult sexul oral şi nu ştiu cum ar fi mai bine să-i spun înainte iubitei mele sau dacă o să-i fac fără să-i spun o să se supere?

11 răspunsuri:
| DiiiAnAaaa a răspuns:

Eu zic sa o intrebi inainte. Nu tuturor fetelor le place sa li se faca sex oral.

| JustStitch a răspuns (pentru DiiiAnAaaa):

Dar tie îti place?

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

O saruti pe abdomen si restul vine de la sine

| NoLiesJustLove a răspuns:

Poate sunt eu cu gandirea de pe vreamea bunicii, da nu as accepta niciodata chestia asta

| rapidistzu a răspuns:

Mai bine zi ce vrei sa faci, ca poate chiar in timpul actului sexual, ea nu va mai vrea sa faca sex sad, si daca stie e mai bine ca sti si tu ce ai de facut si ce nuwinking

Răspuns utilizator avertizat
| ChocolattexD a răspuns:

Pai,ar fi bine sa comunici cu ea.Iar daca ti-e rusine sao intrebi, sarut-o mai intai unde apuci, mergi tot mai jos, mai jos pana ajungi acolo si vezi cum reactioneaza.Asta e un risc, daca nu-i place s-ar putea sa te trezesti cu o palma, asa ca sfatul meu e sa ii comunici inainte de asta. happy Mult succes si ai grija de tine! :*