| fataAiaînaltă a întrebat:

1.De ce iubitul meu nu se poate abține sa îmi facă oral? NU exista partida fără sa îmi facă oral înainte. Îi place " păsărica" mea sau credeți ca avea un fetish de mult cu așa ceva? A avut ocazia de multe ori dar spune ca nu a făcut nici unei fete pentru ca nu a simțit. Îl cred deoarece nu prea știe big grin de aici și următoarea întrebare 2. Cum as putea sa îi spun, intr-un mod prin care sa nu se supere sau sa se simtă prost, ca as vrea mai mult sa ma sărute, ca și cum m-ar săruta pe gura, nu sa dea 10 limbi pe secunda ca un cățel care bea apa. Și 3. Ce sa fac sa am un gust bun atunci când bagă limbuta acolo? big grin

11 răspunsuri:
| Eireann a răspuns:

La 3 e simplu - pe langa igiena care e de la sine inteleasa se recomanda consumul de fructe si sa eviti prajeli, peste, lactate si alcoolul.
1. Vrea sa te excite. E posibil sa ii placa si faptul ca e un act foarte intim, multi zic ca e chiar mai intim decat sexul vaginal.
2. Spune-i ca e un joc: trebuie sa faca exact ce si cum ii spui tu si ca trebuie sa demonstreze auto-control. Eu nu ii spun niciodata iubitului meu "nu imi place cand faci X"; prefer sa spun "imi place cand faci Y". Intelege destul de repede.

Răspuns utilizator avertizat
| AndreeaWTS a răspuns:

Știu că nu e frumos să râd, dar chestia cu "cățelul care bea apă" e... fără cuvinte laughing
Încercați să vă uitați amândoi la un film porno în care se vede explicit cum se face. Știi tu, o imagine face mai mult decât 1000 de cuvinte. Poate învață.

| tzionut a răspuns:

1 vrea sa iti ofere placere
2 comunicai cum si ce iti place
3 igiena locala buna atat tu cat si el.

| armand69 a răspuns:

O sa invete, comunicati

| Eikon a răspuns:

Ce sa aiba gust "bun"? Vaginul? straight face

| confusedgirl223 a răspuns:

Discuta deschis cu el si explica-i exact ce vrei. Nu are de ce sa se supere. Nici iubitul meu nu se pricepea. Bea suc de ananas.

| Gorbaa a răspuns:

Din puținele mele cunoștințe despre sex, oralul ajută la circulația sângelui acolo jos și pot spune că și eu fac același lucru, iar fetele sunt destul de mulțumite. Ideea e să și știi ce faci. Trebuie să mai schimbi din când în când ritmul, să știi cum se simte pentru ea ceea ce tu faci și dacă te pricepi, încetul cu încetul, focul se "intensifică" și în cele din urmă va fi foarte bine pentru tine atunci când el ți-o trage.
Pentru un gust bun poți mânca ananas și dacă nu știe cum să te facă să te simți bine, învață-l tu. Spune-i cum îți place și ce ți-ar place să facă și dă-i "indicii" prin gemete atunci când face ceva plăcut. Mișcăți corpul astfel încât să-l îndrumi în zonele corecte și fii egoistă în pat.

| fataAiaînaltă explică:

Și încă ceva cum sau cu ce sa ma epilez ca sa fiu cât mai fina

| Gorbaa a răspuns (pentru fataAiaînaltă):

Eu ca și băiat folosesc o cremă de la Farmec pentru depilare și este extrem de eficientă și sunt foarte mulțumit de ea. Bigul lasă rădăcini și picioarele/zona intimă îți vor fii foarte aspre dacă te faci cu bigul, iar asta este puțin neplăcut pentru că simți rădăcinile pe limbă chiar dacă persoana este "pregătită" laughing)).

| alina2k18 a răspuns (pentru Gorbaa):

BICCCC!
Big auzi la el laughing