| Bojica96 a întrebat:

Întrebare pentru fete: Dacă v-ați afla într-un avion și lângă voi s-ar așeza un bărbat prezentabil, politicos și bogat și în timpul călătoriei începeți să purtați o conversație care ajunge la flirt iar milionarul vă propune să faceți sex cu el în toaleta avionului în schimbul câtorva zeci de mii de euro... Dacă ar fi posibil așa ceva, adică dacă într-adevăr ați avea o astfel de oportunitate, ați accepta o experiență de genu? Vi se pare incitant?

11 răspunsuri:
| nebunu_5532 a răspuns:

Pentru cateva zeci de mii de euro as face sex cu un milionar si in carlinga piloților!

| Hammurabi a răspuns:

1. De ce ar circula un milionar cu un avion de linie la clasa economic?
2. De ce s-ar complica un milionar sa faca sex in toaleta cand poate sa o faca in avionul privat?
3. Cand mai simti nevoia sa pui intrebari d-astea, mai bine du-te si fa o l*** sa-ti potolesti hormonii.
laughing

| sofisis a răspuns:

Nu.
1. Intr-un avion normal NU ai cum sa faci sex in toaleta.
2. Tot prostitutie se numeste, oricum ai da-o.
3. Cum spuneam, viata NU este un film porno!

| Bojica96 explică (pentru sofisis):

Ce copilă ești...Tu chiar ai impresia că astfel de *scene* se întâmplă doar în filmele porno?
Uite că eu am umblat prin lume și am văzut astfel de lucruri, chiar în preajma mea, situații murdare/inimaginabile după cum le consideră alții/altele și am ajuns la concluzia că lumea în viața reală este mult mai depravată și degradată, la fel și majoritatea femeilor în realitate sunt mai ceva decât starletele din filmele porno, pentru că aceleași treburi le fac, doar că nu le vede nimeni, ci doar se aude prin zvonuri de la unu, de la altul. Dacă înțelegi ce vreau să zic happy

| Bojica96 explică (pentru sofisis):

Hai să schimbăm atunci locul, că văd că în primă fază, locul nu este potrivit... Dacă ai lucra într-un hotel ca și cameristă și directorul hotelului ar fi chiar el și...te-ar invita la el într-un apartament din hotelul în care tu lucrezi, să luați masa împreună și ți-ar propune să faci sex cu el în schimbul unui apartament din acel hotel. Ai face sex cu el 10 minute pentru acel apartament?

| sofisis a răspuns (pentru Bojica96):

Doamne fereste...
Acum, datorita vietii traite de mine si a situatiei financiare atat in copilarie cat si acum, eu nu am vazut niciodata banul ca pe ceva wow. Nu as face nimic ce iese din aria mea de comfort pentru bani.
Am mai raspuns la cateva intrebari de genul. Probabil daca eram nascuta si crescuta undeva la coada vacii, fara acces la prea multa scoala, cu o situatie materiala precara, fara sanse prea mari de viitor sau cariera...da, m-as fi orientat catre castiguri materiale din "relatii". Asa cum sunt eu in prezent NU as face sex niciunde si cu nimeni pentru nici o suma de bani. Ar insemna ca ma prostituez happy Si nu am nevoie.
Singurul caz in care m-as culca cu cineva pentru bani ar fi sa fie cineva drag mie bolnav, sa nu am bani sa platesc spitale, tratamente, operatii (adica sa coste mult si peste puterea mea financiara), sa nu pot accesa nici un imprumut, sa nu pot strange nici prin campanii de ajutorare etc. Atunci da, m-as baga in pat cu un milionar care sa imi garanteze plata costurilor respective.

| Bojica96 explică (pentru sofisis):

Așa zici aici. Voi sunteți dificile și aveți o problemă cu ideea nu și cu acțiunea... Dacă într-adevăr s-ar ivi ocazia asta, să vezi în mână câteva mii de euro, mai ales dacă băiatul ar fi și unul frumos, drăguț etc iar ambianța ar fi plăcută...te apleci în secunda 2, îți zic eu că ai *claca* oricât de mult ai ține la demnitatea ta ca femeie. Știi cum e: voi toate aveți un prețwinking

| sofisis a răspuns (pentru Bojica96):

Fals. Cel putin in cazul meu. Si sincer, ma deranjeaza ca ma judeci prin prisma tuturor petardelor care au trecut prin viata ta. Poate ca ti-e greu sa crezi sau sa intelegi dar NU. Nu m-as culca cu unu pentru ca imi da bani. Oricat de frumos mi s-ar parea. Exista inca femei care au demnitate si care nu pica pe spate chiar asa cu una cu doua. Eu fac sex NUMAI din placere. Niciodata pentru foloase materiale.
Ti-am scris mai sus dou7a situatii ipotetice in care probabil ca as face un compromis de genul.
Dar tu avand mintea scurta ai ales sa ma jignesti, trecandu-ma prin filtrul gandirii tale...care gandirea e plina de scenarii de filme xxx. Serios, parca tot tie ti-am zis...mai uita-te si tu la un Tom si Jerry ceva.
A...si ce crezi, ca sa ti-o zic si p'asta, chiar crezi ca nu au existat barbati care sa incerce sa imi intre in pat prin promisiuni materiale sau prin oferte directe de bani? laughing))) Orice femeie a primit macar o data in viata o "oferta" d'asta "de nerefuzat"..cica. Le-am refuzat pe toate. Si pe unul l-am si facut cu ou si cu otet ca devenise insistent si arogant.

| dragodana a răspuns:

Alooooo! Pamantul catre Bojica96:trezeste-te! Cum se cheama filmul pe care tocmai l-ai descris?
Ca sa-ti si raspund printre hohote de ras:nu si nu.
De unde ti-ai dat seama ca este milionar? Chiar daca avea bani si-ar fi luat loc cu prioritate la low cost, deci, nu langa tine.
Ai calatorit cu avionul? Stii cat de mare este toaleta? Iti confirm ce au spus ceilalti; toaleta este mica, de abia intra o persoana.Plus ca sunt destule stewardese intr-un avion incat sa observe ca vrei sa intri in clubul "mile high".
Hai ca m-ai distrat.

| alexandru0sorin a răspuns:

Man eu as acecpta ca nu-s prost banul e ban nu-s femeie dar l-as lasa sa ma **** cum vrea pentru atata ban

| KlArt a răspuns:

Un bogat, politicos, prezentabil, este un om cu pretentii. Nu și-ar vârî *** intr-o usuratica si nicidecum intr-un spatiu de 2 metri cubi.