| Sssteleveerzi a întrebat:

Hello :* Am o intrebare pentru voi,in special pentru baieti big grin Ce parere aveti despre fetele care poarta decolteu? Bineinteles. cele care am ce arata laughing si nu zic acum sa umble cu sanii pe afara,ceva subtil, dar care atrage cu siguranta priviri si starneste imaginatie? Mie imi place sa port decolteu dar incerc mereu sa nu para vulgar... Deci?

Răspuns Câştigător
| Urpaniel a răspuns:

De ce întrebi? Ca să nu fi considerată "curvă" sau altele?
Iubire, poartă ce vrei, curvă te face cine nu te poate avea sau are un complex de inferioritate, un băiat ca lumea nu judecă o fată după haine.

| Sssteleveerzi explică (pentru Urpaniel):

Exact, sa nu fiu judecata gresit, pentru ca mie imi place foarte mult cum vine o bluzita usor decoltata :* dar doar atat

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de cine poarta. Daca vad o persoana care stiu ca-i proasta zic ceva de genul "uite si pe curva asta, vine in halul asta la scoala si mai zice lumea de ce sunt violuri" dar daca e o fata draguta pe care o simpatizez zic "ce sani draguti are fata asta si ce draguta e, ce as strange-o in brate". Tu in care te incadrezi?happy

| Sssteleveerzi explică (pentru anonim_4396):

Nu cred ca ma incadrez in prima categorie deoarece mereu am incercat sa fie ceva subtil si finutz, dar stiu si eu destule fete cum spui tu happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sssteleveerzi):

Pai atunci nu ar trebui sa fie nicio problema, ca daca baietii poarta vara la mare chiloti din aia mulati ca s ali se vada dotarea, fetele de ce nu ar purta o bluza mai decoltata sa li se vada dotarea?
PS: Cati ani ai? Asta daca nu sunt prea indiscret.

| Sssteleveerzi explică (pentru anonim_4396):

16. si da, e normal ca fiecare sa-si puna in evidenta partile frumoase ale corpului laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sssteleveerzi):

Pai da, eu daca sunt cret ar trebui sa ma tund chel acum?laughing
Fiecare cu ce poatehappy

| Sssteleveerzi explică (pentru anonim_4396):

laughing))) Si eu st creataaaaaaa!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sssteleveerzi):

Aaaa, ce dragut. Imi plac persoanele crete:d

| Sssteleveerzi explică (pentru anonim_4396):

Idem :*!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sssteleveerzi):

Ce mult ne asemanam noihappy

| Sssteleveerzi explică (pentru anonim_4396):

Ce pot sa zic... cret la cret trage laughing)))!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sssteleveerzi):

Asa elaughing)

| Denny_Denisa_1994 a răspuns:

Pentru aleea ce au decolteu de....decolteu alea is violate alea ....is alea fundita?

| xSkitte a răspuns:

Nu e vorba de viol, Doamne. Daca fata are ce arata plus ca e cald afara nu mi se pare o problema. Iar daca nu vrei sa pari vulgara ai grija sa nu ti se vada sutienul in rest cred ca decolteul e un accesoriu feminin.