| razvan1305 a întrebat:

Intrebare pentru fete. Funda.
1.Care vi se pare cel mai adorabil gest la un baiat. De ex la mine e cand o fata isi musca buza.
2.Cam cu ce gesturi sau vorbe ati vrea sa fiti cucerite

Vreau raspunsuri cat mai complete. Se da funda la cel mai complet si bun raspuns

Răspuns Câştigător
| ιυвιтα a răspuns:

Poi sa-ti zic asa eu parca ma indragostesc din si din nou de iubitul meu atunci cand se uita in ochii mei si imi face muah adica ca si cum m-ar pupa, dar foarte silentios si tandru!
Nu pot explica altfel decat cu muah:p:p
Asta imi place cel mai mult! Ma inebuneste!
Pt mine e de ajuns sa mi se spuna Te iubesc, apoi daca il plac si eu, ma consider deja cucerita! Apoi totul vine de la sine...
Mie imi place cand un baiat imi saruta mana dar nu brusc...,... tandru, incet!
Imi place sa mi se zica printesa! nu ma consider dar ma simt bine cand imi spune iubitul asa, pur si simplu imi place!
Cam atat, dar chestia cu moah, ma da pe spate
Faina intrebarea!
Fundita?

6 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Eu iubesc un băiat care ere o privire expresivă... cere se schimbă cu fiecare vorbă ce o rosteşti în faţa lui/Şi are o extremă capacitate de a asculta.../Dar nu am putut rămâne lângă el/Din pricina a mai multe motive

| Lovely a răspuns:

1. Sunt mai multe gesturi adorabile : odata este sarutul parintesc pe fruntelove struck e minunata senzatia, te simti protejata. Privirea sigura pe sine ( nu imi plac persoanele nesigure pe ele )
2. Vorbe. hm. sa nu fie gen( frumusica, dulcica, papusika ) urasc vorbele astea, arata falsitate. Imi plac replicile inteligentesmug care arata ca persoana respctiva este desteapta precum : stii ceva? imi este dor de tine; replici simple dar cu incarcatura emotionala mare.
Iar gesturi. hm. orice gest e unic in felul sau si mereu apreciat.

Sper ca am ajutat
bye>big grin

| elisei15 a răspuns:

Un gest frumos mi se pare atunci cand stam impreuna, apropiati si ne tinem de mana si el ia intruna tic`tachee hee e un gest plin de placere deoarece e clar ca vrea sa ne sarutam da nu spune asta ca sa nu para stresant.happy
2.Pai sa fie ceva simplu, o tinere de mana, un sarut, o atingere, o privire usturatoare din aia.Si vorbele chiar nu conteaza, adica sunt 2 categorii de fete: unele care vor sa fie alintate cu tot felul de cuvintele gen pisi, iubi etc. dar sunt si altele care urasc astea si vor ca totul sa fie natural.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De exemplu pe mine prietenul meu ma cucerit cu felul lui de a vorbi adica:cand vb cu mine isi exprima sentimentele lui fata de mine cam tot timpul si asta ma incanta, ma saruta tot timpul si in primul rand nu trebuie sa vb cu o fata cu cuvinte urate precumsad"fa"; proasto"etc.)trebuie sa i te exprimi cu cuvinte frumoase precumsad"iubita""pisi""scumpo"etc)sper ca ti-am fost de folos pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. mie cel mai mult la un baiat imi place privirea, ochii...imi place privirea adanca si cuceritoare 2 vorbe de genul : esti f frum sau te iubesc imi plac vorbele romantice dar si putin tupeiste

| εїзü a răspuns:

Poi depinde de exemplu daca am merge in oras mi-ar placea sa imi faca complimente NU DESPRE TINUTA o sa creada ca numai tinuta e super pe ealaughinglaughing