| AniAnonimul a întrebat:

Intrebare pentru fete și va rog sa îmi răspundeți serios, nu în gluma: Cum se numește obiectul acela de metal pe care actritele porno îl poarta în fund ca și un dop și la ce se folosește?

3 răspunsuri:
| AnotherGirl a răspuns:

Te referi la butt plug (dop anal)? Ca orice jucărie sexuală, sporește și intensifică plăcerea.

| BlankyFOXy a răspuns:

Butt plug. Este o jucarie sexuala ce este folosita in scop de fetish, pentru persoanele ce au fantezii anale. Scopul este estetic si in teorie nu poate provoca placere, dar este o jucarie ce poate excita persoana care o poarta.

| Violleta2022 a răspuns:

Dopulet de curulet (butt plug) si nu este de metal, ci din plastic sau silicon.
Cei care fac sex anal au anusul rupt si nu mai pot tine fecalele, de aceea poarta acel dopulet, tot timpul in poponet, ca nu cumva la o basina sa iasa si altceva.
Dopuletul ala de poponet este diferit de vibratoarele si falusurile anale, care dau placere in sexul anal!