| anonim23232323232323 a întrebat:

Întrebare pentru fetele majore: Când vine vorba să începeți o relație cu un bărbat, pe lângă celelalte calități, puneți accent și pe mărimea penisului? De exemplu, ați accepta să aveți o relație de durată alături de un bărbat dacă acesta ar avea penisul mic? Sau, în general, pe voi nu vă interesează acest aspect întrucât sentimentele contează cel mai mult?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

TROLL - Acelasi obsedat sexual cu alt nickname, venind cu aceleasi intrebari saptamanale!

| sofisis a răspuns:

Obsedat mic ce esti...ti-am mai spus o data ca noi femeile, cand cunoastem un barbat, dupa ce aflam numele si varsta, cerem o masurare a penisului la fata locului.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Sa-i spuna cineva ca nimeni nu a auzit ca femeile sa fie interesate de marimea barbatului, decat in cazuri exceptionale.

| anonim23232323232323 explică (pentru MihaiNicu23):

Așa crezi? Atunci, de ce multe femei își înșeală partenerii cu bărbați alfa, cu penisuri frumoase? Pentru că vor să aibă și ele orgasm pentru că un penis mic nu poate satisface pe deplin o fată... Chiar mama mea mi-a spus că femeile adoră bărbații care au penisul foarte mare, este ca și în cazul nostru când privim o femeie voluptuasă și cu fund mare și frumos, așa este și în cazul femeilor atunci când văd un penis foarte mare, pentru că ele au senzația că acel penis mare le va aduce pe culmile plăcerii și implicit vor avea parte în mod sigur de un squirt de toată splendoarea.

| sofisis a răspuns (pentru anonim23232323232323):

Si nu ai incredere in maica-ta de ne intrebi pe noi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim23232323232323):

Ii insealã barbatii deoarece devin ei uzi la testicule dând si ei de o pasarica care ii controleaza si le zice sa nu mai umble la altele, nu are legatura marimea penisului prea mare, si ele vor tot sex dar au nevoie de niste cobai sã fie sigure cã rãmân cu ele, cel putin pana la urmatorul.

| anonim23232323232323 explică (pentru sofisis):

Consider că e o chestiune subiectivă și de aceea vă studiez pe fiecare în parte, ca la final să pot trage o concluzie happy

| sofisis a răspuns (pentru anonim23232323232323):

Si, dat fiind faptul ca e a 15 oara cand pui intrebarea asta, ce concluzie ai tras? Sau esti lent si ai nevoie sa ti se raspunda de 20 de ori ca sa pricei o data?

| Ara997 a răspuns:

Baiatul e bine sa aiba in prealabil, o carte funciara, o masuratoare topometrica a organului, facuta la o firma specializata, un certificat "energetic" si unul de urbanism.
Asa se procedeaza corect si civilizat. Dupa ce faci cunostinta cu fata, prezinti documentele.
Urmeaza analiza dosarului, si rezolutia de tip acceptat/respins!