| grigor a întrebat:

Intrebare pentru fetele plinute:preferati ca baiatul de langa voi sa fie slabut si nu prea inalt?

Răspuns Câştigător
| denisa24 a răspuns:

Deptinde si eu sunt un pic plinuta sh prietenu meu e slab sh un pic mai inalt ca mine...asa ca depinde de la fata la fata...sh bafta sa-ti gasesti o prietena pe placul tauwinkingwinkingsh sa va iubiti normalwinkingwinking

5 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Nu neaparat! Sa stii ca nu conteaza foarte mult aspectul filic! mai degraba sentimentele! degeaba arata ca un supermodel daca nu ma iubeste! cel putin asta e punctul meu de vedere! eu nu as vrea sa stau cu unul superb, de pe coperta revistei si sa fie vagabond, mai bine un baiat la locul lui! eu am stat si cu baieti grasi si cu slabi si cu inalti si cu scunzi! diferenta? doar modul cum gandeau!

| theodoraafi a răspuns:

Dapbig grin... la urma urmei mie indifernet. atat tp cat ma iubeste big grin

| HappyPills a răspuns:

Asta depinde de fiecare fata imparte

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu neaparat mie imi plac cei inalti si slabuti.Adica stii cum e extremele de atragwinking

| iuliana2010 a răspuns:

Mie imi plac aia normali la urma urmei... nici sa-l bata vantu dar nici sa nu incapa pe usa si in orice caz macar cu 3 cm mai inalt ca mine