| ambutisare a întrebat:

Intrebare speciala pentru fete si vreau sa raspundeti sincer din experianta proprie.
Pentru voi primul baiat cu care v-ati inceput viata sexuala a fost mai special decat restul cu care ati luat contact dupa? Spre exemplu: mai asta e baiatul cu care mi-am inceput viata sexuala si este mai cu mot decat restul pentru ca a fost primul...
Chiar sunt curios la felul cum ganditi treaba asta.

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pentru mine nu e mai special, fiindca nu l-am iubit atat de mult cum imi iubesc actualul partener (care e singurul "mai cu mot").

| nobody_9468 a răspuns:

Doamne...mereu o sa-i simt lipsa, sunt sigurastraight face. E un antipatic si enervant dar il adorlove struck.Sunt sigura ca in viitor o sa-mi amintesc cu drag de el si ca ma voi intoare la locul nostru si imi va curge cate o lacrima{numai una? ehehe.mai fac o Dunare}laughing.
Da, va ramane undeva in mintea si inima mea, nu-ti dai seama? Am atatea amintiri alaturi de el, practic 2010 e al lui, de la inceputul verii umblu cu el si nici acum nu ne-am plictisit unul de altul, chiar azi l-am intrebat"dar parca mai aveai pe una de rezolvat" si imi zice"mai nu prea am chef de aia, are fundul cam patrat si oricum daca te am pe tine, la ce sa ma duc la aia?" desi noi n-am fost niciodata impreuna.Ma leaga cam multe de elhee hee.

Bafta.

| Dydy_7659 a răspuns:

In general pentru noi fetele conteza forte mult Primul baiat. Cel putin pentru mine a contat si va conta toata viata. Nu neaparat ca este mai cu mot si doar ca e ceva mai special.happy dect restul...

| alexuzha a răspuns:

Mai nu stiu sa ati spun exact pentru ca nu mi-am inceput viata sexuala dar primul pentru mine ar fi foarte importatn acum debinde ce vine dupa daca ii iubescmai mult sau nu pe cel de dupa...

| 11theo11 a răspuns:

Dydy are dreptate, primul baiat este mai spcial, si parca mai vine cate o adiere in amintirea lui.

| ambutisare explică:

Multumesc mult feletorwinking Se pare ca asa este cum credeam eu si cum spunea cineva.