| BabyGirl06 a întrebat:

Intrebarea are legatura cu una mai veche: http://www.TPU.ro/dragoste-si-sex/nu-stiu-ce-sa-mai-fac- baiatul-de-care-sunt-indragostita-cred-ca-nu-ma-place-ca nd-ma-apropii-de-el-sau-incerc-sa-l-ating/. M-am obisnuit cu ideea ca el nu ma place si am inceput sa'l evit, dar tot luam autobuzul impreuna, pentru ca mie nu imi convine sa ma trezesc mai devreme dimineata sau sa ajung mai tarziu acasa din cauza lui. In autobuz stau cu spatele la el si cat mai departe de el, dar de cateva zile a inceput sa stea numai pe langa mine. :| De exemplu, azi eram foarte departe unul de celalalt, apoi s-a aglomerat masina si a venit din ce in ce mai aproape de mine, cand in mod normal el se departa si l'am si surprins de cateva ori ca se uita in spre mine... Eu ce ar trebui sa mai cred? :((

Răspuns Câştigător
| addasiatat a răspuns:

Daca acest lucru nu este o intamplare si chiar insista cu priviriile te place, poate te placea si inainte dar nu isi dadea sentimentele sale pentru tine iar acum cand tu "ai disparut din peisaj"si'a dat seama de acele sentimente si de faptul ca te.a pierdut.iar daca tu mai tii la el ar trebui sa dai curs acelor priviri si sa va apropiati dar nu brusc, poate va crede ca o sai cazi in brate. baftahappy

1 răspuns:
| dincolodevise a răspuns:

Te place.este clar.A vazut ca te pierde si a inceput sa regrete si acum si-a dat seama ca te place... daca tu inca mai tii la el, eu zic sa lupti pentru voi, daca crezi ca merita.Pana la urma eu in locul tau as fi foarte fericita, si-a dat si el seama ce a pierdut.Bafta!