| Doinitzz a întrebat:

Intrebarea datta se adreseaza in speciall la baietii.
cum credetii pentru o dimnishoaraa sa fie mai indrazneata s-au mai timida::? happy

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pai ar trebui sa fie mai curajoasa pentru ca nu-mi plac fetele care asteapta mura-n gura, asa cum baiatul ii vorbeste si ea trebuie sa-l trateze in mod egal pentru ca asa daca ea ramane in colt asa el poate sa creada ca nu-i acorda atentie si nu-i pasa de el.

| mgtow a răspuns:

Imi pare rau de greselile gramaticale.

| Feliciann a răspuns:

Fi tu insati. dar ca si raspuns daca poti lua initiativa ia-o ca nu ai ce pierde poate doar castigi timp

| Fabian20 a răspuns:

Nici prea prea nici foarte foerte

| BiGaBi a răspuns:

Cate putin in amndoua.Baietilor nu le place nici prea timida nic prea indrazneata.Si iti spun asta in calitate de baiat. Bafta Daca ti-a folosit dai f
Fundita?

| meriiAmber a răspuns:

Acum depinde si de baiat laughing

| Doinitzz explică:

\Domnishoaraa