| anka a întrebat:

Intrebarea este pentru mamele de fete: la ce varsta a fiicei ati inceput sa vorbiti cu ea despre sex?

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La 12 ani, pentru inceput am devenit prietene bune, i-am spus cum a decurs prietenia mea cu sotul (cum ne-am cunoscut, cum ne-am imprietenit si etapele pana la casatorie). Asa am procedat si cu fetele si cu baietii, faptul ca i-am considerat prietenii m-au ajutat mult in relatia cu ei.

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Fiica mea are 10 ani. Inca nu consider ca trebuie sa deschid subiectul asta. Pana alaltaieri, a crezut in Mos Craciun.

April
| April a răspuns:

Atunci cand intreaba.

| maddy_1722 a răspuns:

Sinker eu sunt fata, si mama a inceput sa imi vorbeaska la 14 ani

pup dulk3, maddy ohappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama a inceput sa vorbeasca cu mine despre sex de la varsta de 8 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 14 ani si nu am nevoie de ajutorul mamei laughing sa imi vb despre sex! pot afla si singura big grin am izvoarele mele de informatii xD
cand aveam 9 ani stiam cei sexu si o tot enervam pe mami : MAMI CEI SEX? si face ea: O.Opoiii...cand 2 oameni se saruta fara haine si fac eu OK.
am mers in baie si am crapat de ras acolo rolling on the floor))))))))))) ea nu voia sa imi vb despre sex atunci asa ca am cautat si wite ca stiu mai multe ca ea in zilele astea despre sex.
mersi ca ati citit.
Bye!

| Tcata126 a răspuns:

Eu am 10 ani dar stiu lucrurile astea de pe la 8 ani, caci toti colegii mei vorbeau despre asta! Mi-e frica acum sa nu raman marcata de aceasta perioada cand sunt obsedata de filmele porno!