| 00ANoNiMa00 a întrebat:

Am observat ca in vagin se afla o bucata de carne ca o petala...e normal? Funda!(scuze pentru intrebarea asta jenanta)

Răspuns Câştigător
| Lyndsey a răspuns:

Am vazut intr-o zi la televizor ca una din trei femei din lume au aceasta"bucata de carne".Nu trebuie sa te ingrijorezi, e ceva normal. Daca totusi esti nelinistiti du-te la ginecolog(alege mai bine o femei, la barbat e mai jenant, mai ales daca esti mai mica). Sper ca te-am ajutat.Pup.happy

1 răspuns:
| Andarock a răspuns:

Da, este normal, nu-ți face griji.
Nu-i nimic. straight face