| Crypt a întrebat:

Am pus inainte o intrebare ca daca imi frec penisu nu voi pati nimic ca e normal dar am facut prea mult m-am masturbat prea mult si m-am dus sa urinez acum si am observat la penis niste crapaturi parca se deschid epielea de ce?
Parca e vena vanata in interior. Why?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Andruşcă a răspuns:

Daca ai crapaturi inseamna ca se usuca si va cadea.
Vei ramane fara penis...

| andreyboss a răspuns:

Mai nu stiu ce sa zic nu am patit nu fac prea des acest lucru mai bine te duci la un medic ca poate fi cv periculos

| pisikutza123 a răspuns:

Baiatul cere ajutor iar voi va bateti joc

| roshkitza a răspuns:

Relax man... cum ai vrea sa fie dupa ce l-ai frecat " prea mult "... mai dai si lui o pauza!