| patriciaxd a întrebat:

Intrebare pentru baieti : ce calitati morale si fizice ar trebui sa aiba iubita ideala? (sincer)
i mean femeia ideala ar trebui sa ii placa fotbalu? sa nu se supere daca o inselati etc?

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Păi e simplu. Din punctul meu de vedere femeii ideale nu trebuie neapărat să-i placă fotbalul. E normal să se supere dacă o înşel dar nu-i stres că eu nu am înşelat niciodată şi nu am de gând să m-apuc de sportul ăsta.
Iubita ideală trebuie să aibă ceva în cap (să am ce vorbi la ţigara de după) să se simtă atrasă sexual de mine cel puţin în egală măsură cu mine dacă nu chiar mai mult şi să nu fie paranoică.
Ah... şi să aibă încredere în mine aşa cum eu de fiecare dată am încredere. (îmi permit să am încredere în prietenă/iubită pentru că am nişte criterii foarte riguroase în alegeri şi prefer relaţiile puţine la număr şi de durată de minim un an şi jumătate)

| gabryel a răspuns:

Iubita ideala...hmmm pai sa fie draguta si simpatica nu neaparat frumoasa ca un fotomodel sa nu fie pe interes sa nu fie mincinoasa, sa aiba simtul umorului sa fie mai zapacita asa ca mine si sa stie sa trateze lucrurile ca atare si sa nu se sperie din orce lucru si cam atat (oare exista)

| patriciaxd explică:

Tot aud diferite variantewinking prietenii mei de exemplu vor multe iubite cu care sa si'o traga din cand in cand si sa nu ii streseze in restul timpului. ei apreciaza tipul asta de fete. vroiam sa stiu daca sunt baieti care vor si altceva. that's all

| NimeniCuActe a răspuns:

Asta depinde de la caz la caz happy Dar mai bine spune pentru ce iti trebuie "sondajul" acesta de opinie happy

| gaby_8539 a răspuns:

Sa ma iubeasca, sa fie sincera si sa asculte parazitii...fizic e mai simplu:un pic plinuta, parul lung si sani cat casa poporului

| ~ вα∂ вσу ~ a răspuns:

Fizice: sa arate cat de cat bine si sa fie ingrijita. morale:sa fie desteapta si s-a nu se panicheze in situatii mai grave