| MariaAlexandra95 a întrebat:

Isotrexin este bun pentru acnee? Cine l-a folosit astept pareri!

6 răspunsuri:
| Dracce a răspuns:

Eu il folosesc si in momentul asta timp de 2 anibig grin.
Este foarte bun, nu mai am deloc cosuri pe fata.

| MariaAlexandra95 explică (pentru Dracce):

Eu il folosesc de aproximativ 2 luni.si nu am vazut prea multe efecte.

| Yosifica a răspuns:

Buna, eu l`am folosit impreuna cu skinoren si fuchidin, sunt foarte bune mi le-a recomandat dermatologul, la inceput o sa te usture putin dar dupa cateva zile te vei obisnui cu el, se face ca o masca si e indicat seara sa aplici isotrexin pe fata dar dimineata sa te speli cu apa ( atunci se va duce, dar se poate desprinde si de pe fata nu e problema si nu face mizerie ) dupa 1 -2 luni daca ai noroc si te ti regulat de tratamentul acesta iti vor disparea in totalitate, mult noroc, fundita?

| Yosifica a răspuns:

Buna, am revenit la intrebare, este foarte bun dar difera d ela persoana la persoana, si depinde si de faza menstruala, la unele persoane se agraveaza in zilele acelea, folosestel in continuare si inainte de al aplica pe fata spala-te cu putin sapun, dar alege unul de la farmacie sau dove ca iti va usca tenul si in curand vor disparea

| crdiana a răspuns:

Se gaseste in farmacii? Eu am auzit ca e foarte bun.

| Yosifica a răspuns (pentru crdiana):

Da se gasestehappy