| babygyrl a întrebat:

Iubesc un baiat, chiar il iubesc, nu este faza cu atractia fizica.Il iubesc.Nu mai stiu ce sa fac, nu vrea sa ne vedem, el are prietena dar oricum ea nu e aici si el este in stare sa o insele.Nu vrea si nici inainte sa fie cu ea nu vroia.Nu mai stiu ce sa fac, au fost multe intre noi, nu pot renunta la el, sincer nu pot, am incercat si nu pot.Azi toata ziua am plans.Plangeam in hohote de fata cu colegii eram doar cu gandul la el, nu mai stiu ce sa fac.Va rog ajutati-ma, ca nu mai stiu.Va implor, mor de dorul lui.Nu imi spuneti sa renunt va rog.Ms

4 răspunsuri:
| Marijuana a răspuns:

In primul rand daca e in stare sa o insele p actuala lui prietena cu tine stai linistita ca si tie iti face la fel la o posibila "relatie" si cu asta am spus tot...Nu e UNICUL.Ca el gasesti 100000 daca iti cauti un iubit cu asa caracter...

| Psihoyounger a răspuns:

Nu, pedala. Nu e deloc penibilă. Acum, faptul că încerci să fi cu cineva care are deja prietenă nu e prea bine dat fiind că e deja o a treia persoană la mijloc care poate avea un rol decisiv. Nu ne-ai zis însă nimic de atitudinea lui faţă de tine. Cum se poartă el cu tine?

Psihoyounger

| Pedala a răspuns:

Esti penibila. esti visu`

| Sov95 a răspuns:

Nu stiu ce sa spun, ca nu ma pricep. In primul rand nu prea pricep intrebarea: spui ca te placea si nu te mai place sau ce?