| anonim_4396 a întrebat:

O iubesc din toata inima mea. ea vrea sa ne despartim. tot timpul eram numai cu ea vorbeam doar cu ea. nu stiu ce sa fac ma termina gandul ca nu mai vrea aceasta relatie. vreau ajutor...

4 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Urat dar nu e sfarsitul lumii. peste cateva luni o sa te gadesti la asta ca o amintire placuta

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Daca tu o iubesti si ea nu ..desparta-te.Pentru ca vei suferi mai mult asa.Iti vei gasi alta..mai buna..care sa te iubeasca! Sa nu vrea despartire..vei vedea!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fratele meu esti tanar esti la varsta la care trebuie sa strabati cat mai multe cearsafuri nu sa suferi ca o muiere, e timpul sa treci mai departe

| Rakanishuu a răspuns:

Gandeste-te ca peste cel mult un an asta nu va mai insemna nimic pentru tine. Nu are rost sa iti faci probleme. Vei primi tu ceva mai bun. happy