| BaByDoLL_3145 a întrebat:

Iubesc un baiat de 3 ani jumate, dar nu suntem impreuna si el nu stie ca il plac.Si cite-odata cind vorbim, mii rusine de mor, nici nu pot s-a ma uit in ochii lui... s-au trec pe linga el mi se pare ca cade pamintul de sub mine, imi trec niste fiori prin corp. E ceva normal s-au nu?

6 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Tu ti la el, insa ceea ce nu inteleg eu este de ce iti este atat de rusine. Daca el nu va sti nimic, tu crezi ca vei rezolva ceva? Garantat nu! De ce nu vorbesti cu el pur si simplu si din vorba in vorba sa-i spui ca il placi. Poate acum ti se pare imposibil, dar nu ai ce sa regreti. Chiar daca spune ca si el te place, chiar daca spune ca nu simte nimic pentru tine vei sti macar ce e in mintea lui.

| Timmotey a răspuns:

Esti indragostiata total de el spune-i ceea ce simti nu astepta sa vina el la tine pentru ca nu o va face spune-i ceea ce simti inainte sa fie prea tarziu de ce sa astepti cand il poti avea?

| Enma a răspuns:

Poate ca nu-s normala dar il iubesti enorm si nu ai facut nimic cu el cum vine asta? ala e sentiment si faza si mai proasta e ca dupa cum vb ai maxim 16 ani... sti ca trebuie sa faci ceva odata si odata u mai fi asa cum poti numi iubire fata de cineva daca nu-i arati nici de mana nu v-ati tinut?!

| youaremyecstasy a răspuns:

Nu risti, nu castigi!happy:*

| Madalina115 a răspuns:

Draga babydoll.nu mai trebuie sa faci asta.incearca in primul rand sa ii atragi atentia,sa te imprietenesti cu el, sa ii capeti increderea, sa te considere de treaba s.a...si apoi spune-i ca iti place de el, sau macar da`i de inteles. Poate si lui ii place sau o sa-i placa de tine deci... daca nu incerci nu o sa stii nikiodata.mult succes

| BaByDoLL_3145 explică:

Enma
Xex am 18 ani da nu 16)big grin