| multimoak a întrebat:

Iubesc un baiat, l-am invitat la mine la o cafea, am inceput sa ne purtam ca niste copii si sa ne gadilam, sa alergam prin casa unul dupa altul.Intr-un final am ajuns amandoi imbratisati in pat, cu buzele lipite si el timp de vreo 20-30 de minute nu a facut nimic...Doar vorbeam unul cu altul atingandu-ne buzele. I-am dat un pupic pe buza, dar nu a reactionat in nici un fel, adica sa ma sarute si el, i-am mai dat unul, apoi l-am sarutat. Abia la sarut a reactionat si m-a luat in brate si apoi... nu mai zic ce s-a intamplatwinking. O fi timiditate sau indiferenta? (eu am 22 de ani si el 33)

Răspuns Câştigător
| SeNyS a răspuns:

Indiferenta, dupa parerea mea, nu este. Draguta poveste:X.inseamna ca si el te place, sigur, mai ales daca.ati ajuns si...:p acolo.Sunteti destul de maturi incat sa discutati serios, intreaba-l daca si el simte ceva pentru tine, asta ca sa fii sigura! TE :*:* bafta in dragoste

8 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Timid la 33 de ani?!hee hee Sa fim seriosi! Ahhh, si numai baiat nu e la varsta aia!
Mi se pare ca esti foarte copilaroasa pentru varsta ta si visezi la printi pe cai albi!
Ce sa zic, esti mare si tu il cunosti, trebuie sa stii ce ai la usa!

Din povestea ta imi dau seama si ca tu ai fost cea care a sarit pe el si nu cred ca a fost potrivit, acum si-o fi facut alta parere despre tine!

Repet: tu sti cel mai bine!

| multimoak explică:

In continuarea mesajului: l-am cunoscut cand aveam 13 ani (el 24) el era ametit si eu am profitat de faptul ca nu stiu sa sarut si el m-a invatat si asa ne-am iubit vreo 3 zile, apoi am ramas prieteni foarte buni, si cu faza de mai sus s-a intamplat la aproximativ 9 ani de la primul sarut.Suntem ca iubiti de 2 luni si ceva.

| multimoak explică:

Da... Am facut si dragoste si recunosc ca inca mai visez sa fiu furata de-un print pe-un cal alb si sa mergem la biserica... De copilarie nu ma voi putea desparti vreodata.

| alina_3473 a răspuns:

Cred ca doar a vrut sa cazi in plasa lui nu ne-ai zis daca mai esti inca cu el dar la varsta aia mi se pare aiurea sa fie asa de timid din cate ai spus tu mai mult te-ai dat tu la el decat el la tine.

| katia a răspuns:

Ma gandesc ca la varsta pe care o are nu ar putea sa fie timid! ma gandesc ca sta un pic mai retinut pentru ca esti mai mica ca el si nu ar vrea sa te faca sa suferi

| T30D0RA a răspuns:

Ce frumos! love struck:X

| johnny_1840 a răspuns:

Wow interesanta treaba... pai cauzele ar fi numai astea : nu a avut destule experiente pana la 33 ani, poate e virgin, poate e gay, poate ca nu vrea sa te faca sa suferi, poate ca e casatorit, aici nu ai specificat de cat timp il cunosti deci e f greu sa-ti dau un raspuns daca nu descrii cu lux de amanunte stii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

33 ani? pai ati facut dragoste sau nu?hee hee ca tot n-am inteeles