| MareSukarimeSuspendata a întrebat:

Iubesc un baiat mai mare cu 20 de ani insurat cu 3 copi si el nu stie asta.si nu ma baga in sama cind vreau sa vb cu el si simt ca numai pot.nu vriau sa-si lase nevasta pentru mine da macar sa stie ca am dragan la el. ce sa fac sa ma baga in seama?

8 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Tu cati ani ai?

| sylar2007 a răspuns:

In primul rand e prea batran pentru tine in al doilea rand iti dai seama ce patesti de la nevasta si copii daca afla? pentru ca daca tu ii zici exista posibilitatea ca el sa ii spuna nevestesi si atunci ai pati-o.sa nu mai zic ca daca, chiar ar accepta sa fie cu tine ar insemna ca e un barbat de cea mai joasa speta pentru ca are 3 copii + nevasta

| emabrumareanu29 a răspuns:

Sa inteleg ca te bate limba romana? YEHHHH! 1-0 pentru ea

| laury4ever a răspuns:

Banuiesc ca nu ai mai mult de 13-17 ani. Ca pe la varsta asta suntem atrase de barbatii mult mai invarsta ca noi. Insa trebuie sa fii constienta ca asta nu duce la nimic bun. Iar respectivul nu o sa-si lase niciodata familia pentru tine. Eventual daca nu are minte prea multa o sa te foloseasca doar pentru sex. Ai mare grija. Cauta sa-l eviti si uita-te la baieti de varsta ta ca nu ca o sa presupuna atatea complicatii. Succes!

| mirela26 a răspuns:

Lasa omul in pace! tu nu respecti casnicia? ceea ce a unit Dumnezeu omul sa nu desparta etc.chiar nu inseamna nimic? ai grija ce faci ca se poate intoarce impotriva ta, roata e rotunda, nu uita! bafta!

| seen a răspuns:

Pai unde e sukarimea ta daca iubesti un bosorog?
apropo puteai sa ai zici baiat mai mare cu 20 de ani daca aveai 7 ani acum

Ps bossu nu o sa asi lase nevasta daca ai zici ca il iubesti o sa fi amanta lui in cel mai bun caz daca nu se plictiseste de tine peste 1 luna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa omul in pace sa-si vada de familia lui, ispito. in cazul in care ar alege sa fie cu tine sunt 2 variante:
1. esti amanta si e un om de 2 lei pentru ca-si inseala familia
2. divorteaza si te ia de nevasta = e un om de 2 lei pentru ca si-a lasat familia si ar putea sa-ti faca si tie la fel cand apare alta fata mai tinerica pina de tupeu.
gaseste si tu pe cineva care sa fie de viitor. numai bine!

| lucianbarna2012 a răspuns:

Nu cred ca o sa isi lase nevasta pentru tine happy. Dar cum zic altii. in cel mai bun caz sa fii amanta lui da se va plictisi de tine. si va iesi rau daca va afla nevasta lui laughing! + ca are si 3 copii care pot sa fie deodata cu tinewinking cauta-ti si tu altu mai tanar!