| lali13lali a întrebat:

Iubesc un baiat si nu stiu cum sa-i spun ce simt pentru el cred ca si el ma place dar... nu st sigura un sfat va rog il iubesc

4 răspunsuri:
| Andru1996 a răspuns:

E practik sh teoretik destul de usor...cel mai bine e sa vorbesti ca o pritene/prieten comun si sa il rogi sa il intrebe pe respectivul ce crede despre tine nu trebuie neaparat sa ii zica ca te iubeste la nebunie doar sa zica cateva lucruri:ca esti draguta, frumoasa... bunablushing si daca zice asta poti pe mess sau la tell sa ii zici ceva de genu: auzi PETRESCU mie imi cam place de tine ce zici ai putea sa imi dai o sansa? sau buna de un timp nu m te pot scoate din cap ai vrea sa incepem o relatie impreuna?thinking

funda plshee hee sh multa bafta

| BuBuRuZaForEver a răspuns:

De multe ori un baiat asteapta ca o fata sa faca primul pas! Incearca sa-i spui direct sentimentele tale fata de el,si daca el nu te vrea nu te dezamagi, o sa gasesti alt baiat care iar il vei iubi.El nu e nici primul, nici ultimul baiat la care va ramane iubirea ta.succes!

| ghkjghk a răspuns:

1)spune-i adevarul.Se poate sa fie si el timid.
2)Chiar il iubesti?straight faceeu cred ca doar il placi.asa am crezut si eu dar mi-am dat seama ca nu e asa.
Nu ii ascunde sentimentele.

Bafta! Funda?happy puppy dog eyes

| kida_1642 a răspuns:

Spune-i adevarul! daca si el te va place iti va spunelove struck si poate va iesi ceva.