| Meyourfriend1234 a întrebat:

Sunt super indragostita de un baiat si stiu ca ma place si el, dar totusi nu sunt 100% sigura. Ce sa fac? Sa il uit sau sa ii spun ce simt? Daca e sa il uit, cum? Si daca e sa ii spun, cum? Dau funda

2 răspunsuri:
| devilshelp a răspuns:

Spune-i, ce ai de pierdut? Daca stii ca te vei rusina fata in fata da-i mesaj pe Messenger sau WhatsApp. Succes!

| DiyanAndorea a răspuns:

Nu ai cum sa il uiti, daca vrei cu adevarat. Uitatul se va produce dupa ce vei fi indiferenta. Spune tare si clar ce simti. Daca esti mai rusinoasa si nu ii poti spune separat undeva, scrie-i pe o retea de socializare.

Mult succes!