| AlexR a întrebat:

Iubirea ma inebuneste, De fapt lipsa ei. Cel mai rau e cand ma indragostesc de o fata, ajung sa ma inteleg bine cu ea si nu ajung sa fiu cu ea. Va rog frumos sfaturi. Putei sa dati add si la idul meu alexandrurebej

8 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Club sa fie... un fel de alcoolici anonimi sau ceva de genu laughing

| mat31new a răspuns:

Hai baietii, facem un club. de unde sunteti?

| AlexR explică (pentru mat31new):

Facem clublaughing. Asa dai si tu add la idul meu.

| Toshima a răspuns (pentru mat31new):

Te inteleg frate, in club hai vine, dai si pleaca, nu se stabileste nimiclaughing)))

| Toshima a răspuns:

Fratele meu, am aceeasi problema.Eu fac gimnastica si este o fata care imi place..AM ajuns sa ma inteleg ftte bine cu ea, vorbeam in fiecare zi, dar s epare ca s-a risipit tot..cine ne ajuta si pe noi? va rog

| AlexR explică (pentru Toshima):

Uite da add la idul meu alexandrurebej

| Senaris a răspuns:

Hai sa-ti explic cum sta treaba. Incearca sa nu te implici mult, ramai distant. Fa-o pe ea sa te observe. Daca deja esti prieten cu una si te-a respins pe motiv ca te place ca pe un prieten, las-o. Nu mai vorbi cu ea deloc, fi rece, va suferi. Iesi cu alte fete sa vada ca a fost norocoasa ca o placi si ca esti un tip super. Adauga senariss pe yahoo si spune-mi ce-ai rezolvat. Apropo, necesita timpwinking. Bafta!

| AlexR explică:

Poti sa dai add la idul meu. alexandrurebej