| DamianIan a întrebat:

Nu mai pot sa imi mai fac nici o prietena. Vaza este ca acum nu mai am nici un pic de tupu de a incerca ceva cu o fata din cauza unor refuzuri sau dezamagiri din trecut. Vorbesc foarte lejer cu orice fata nu imi vine sa incerc ca creez o relatie cu cineva. Sfaturi ceva. Daca vreti sa va spun mai mulet putei sa dati add la idul meu damian.istrate

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa fi mai intelegator si calm cu ele. Daca vrei ceva serios prima data vezi cum e si ce tendinte are, planuri si daca e o nesimtita sau nu apoi decizi daca merita sau nu se te legi de ea.

| HWTyrael a răspuns:

Sti foarte bine de ce nu mai poti sa-ti faci o prietena. Iti este frica de un refuz. Pana nu reusesti sa treci peste toata faza asta nu o sa treci mai departe. Uita trecutul si priveste catre viitor.

| ovidyu a răspuns:

Poti incepe daca iti place de o fata, poti incepe sa vorbesti mai intai online cu ea. dupa care sa va dati intalniri... daca o sa fie cazul, fii romantic te sfatuiesc.multor fete le place aceasta caracteristica la un baiatbig grin, si orice s-ar intampla fii tu insuti si ai incredere in tine, dupa mai multe discutii cu o fata o sa iti dai seama daca simti ceva pentru ea si inverswinking

| Veruncic a răspuns:

Salut! Cea mai raspindita metoda, este de a da singur papucii vreo uneia, astfel iti vei ridica auto-valoarea! Singura am facut așa ceva tot din sfatul cuiva, și a mers! Așa că baftă!