| DamianIan a întrebat:

Nu mai pot sa imi mai fac nici o prietena. Vaza este ca acum nu mai am nici un pic de tupu de a incerca ceva cu o fata din cauza unor refuzuri sau dezamagiri din trecut. Vorbesc foarte lejer cu orice fata nu imi vine sa incerc ca creez o relatie cu cineva. Sfaturi ceva. Daca vreti sa vorbim mai mult putei sa dati add la idul meu damian.istrate

2 răspunsuri:
| Cosmiinna a răspuns:

Poate ai nevoie de timp ca sa treci peste acele momente, nu te grabi daca nu te simti in stare. Poate ca inca nu a aparut acea fata care sa crezi ca merita sa ii acorzi o sansa, totul va veni la momentul potrivit. Mult succes, te pup

| dragonladyflame a răspuns:

Pai vrei o relatie si trecutul te opreste sau cum? ideea e sa lasi trecutul.asta e.ce a fost a fost.considera ca trecutul e o punte spre viitor.nu poti decat sa iti mai incerci norocul o data.incearca sa traiesti doar in prezent