| Plamare a întrebat:

Iubita mea s.a despartit de mine deoarece nu o satisfaceam si radea mereu de mine din cauza asta...sunt foarte deprimat ce sa fac ca sa satisfac o fata?

10 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Mai bine iti cauti alta

| darrio2007 a răspuns:

Cumpara-ti X6.

| anonim_4396 a răspuns (pentru darrio2007):

Doar asa sa ramana cu el sau ce? ca nu il ajuta la partea cu dormitorul, asta e sigur laughing

| RAY a răspuns:

Sa inveti mai multe asta poti face

| Emilian65 a răspuns:

Sa o lasi in pace sa-si gaseasca altul care sa o satisfaca, iar tu sa-ti gasesti o fata care sa te iubeasca cu adevarat.

| Oana92 a răspuns:

Intr-o relatie e nevoie de doua persoane. Asta este valabil si pentru o relatie sexuala. Ar trebui sa ii spui ca pentru satisfacerea ei este responsabila si ea. Daca femeie sta ca scandura, se gandeste la vasele nespalate din bucatarie si/sau are idei despre sex valabile in perioada evului mediu, barbatul poate sa ii faca orice ca ea tot nu o sa fie satisfacuta.

Pe de alta parte, daca femeia are mai multa experienta comparativ cu barbatul si are sentimente pentru el il invata ce sa ii faca, pentru ca nimeni nu s-a nascut invatat si nu cred ca ea, la primele ei experiente sexuale, era atat de buna.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate ai dat peste o retardata. intr-un cuplu amandoi trebuie sa isi bata capul nu doar 1 din 2. cand o sa dai peste o fata normala si nu o piti ai sa vezi ca in timp ai sa inveti sa o satisfaci. cu cat o sa o faceti mai mult cu atat va dati seama ce va place si ce nu, orice persoana cu iq mai mare al unei maimute isi da seama ca nu se poate de la inceput sa fie perfect.

| aCek1ng a răspuns:

Iti cauti una care te accepta asa cum esti.

| Kira5854 a răspuns:

Sex-ul nu este doar penetrare, e actul in sine, daca tipa era atrasa de tine nu avea nisio problema pentru ca "senzatia de apropiere toatala" dintre voi doi o satisfacea, zic eu, acum depinde cat de pitipoanca sau cate capatani ai la activ.