| RazvanX26 a întrebat:

Iubita mea vrea sa facem sex și ea nu e virgina iar eu sunt, am mai încercat o data dar nu mi s-a sculat, cred ca de la emotii si acum nu stiu ce sa fac, mi-e frica ca se poate intampla iar chestia asta, asa ca vreau sa imi recomandati niste pastile care sa ți-o tina sculata indiferent de stare va rog.

12 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a nu mai fi emotionat si stresat in momentul in care va urma sa inceapa actul sexual, este indicat sa fie intretinuta si o repriza de petting sau un preludiu suficient de lung incat sa devii relaxat. Nu exista nicio pastila mai buna decat e pettingul. Succes!

| Dalmore a răspuns:

De ce ți-ar fi frică și rușine de iubita ta? E normal să ai emotii, nu fi prost sa iei pastile, ești tânăr și sanatos, o sa ajungi cu puta nefuncțională la 30 de ani

| HadesSs a răspuns:

Lasa pastilele, buna mana si bea ceva sa prinzi curaj happy un vin rosu.

| RazvanX26 explică (pentru HadesSs):

Vin rosu dulce, sec de care?

| HadesSs a răspuns (pentru RazvanX26):

Sange de taur happy

| Jonas94 a răspuns:

Bro, este normal la început laughing.
Decât să iei pastile, care poate nu au nici un efect, sau să te înveți cu ele, mai bine, ia o sticlă de vin, indicat ar fi roșu, sau roze, mâncați bine înainte, bea două trei pahare, cât să te bine-dispui și să te relaxezi.
De asemenea îți recomand exercițiile Kegel.
Practic strângi mușchii abdominali, ca atunci când te abții să urinezi.
Strânge mușchii preț de un minut, relaxează-te, apoi din nou, iar relaxează-te și tot așa.
Aceste exerciții, ajută la trimiterea unui volum mai mare sânge în penis, și la revenirea erecției.
Nu uita, vin, mâncare, și aceste exerciții.
Baftă!

| OctavianSps a răspuns:

Poti intreba la farmacie dar la varsta ta nu ar trebui sa se puna problema. Lasa emotiile deoparte si sfatul meu ar fi urmatorul. Cu totii avem un asa-zis fetish care are un efect ce amplifica toate reflexele, daca nu il stii deja pe al tau incearca sa il aflii. Spre ex ai putea in timpul preludiului sa o pipai sau sa o saruti pe abdomen sau pe piept, ar trebui sa fie de ajuns pentru a fi gata de actul in sine. Succes.

| RazvanX26 explică (pentru OctavianSps):

Imi ramane pur si simplu mintea blocata, oricât as sărutat-o sau altceva nu se scoala, sau se scoala putin si moare iar. Chestia e ca, cand imi face oral sau doar ne sarutam fara sa fie vb de sex se scoala

| OctavianSps a răspuns (pentru RazvanX26):

Inseamna ca esti atras mai mult pe partea de romantism. O sa ma mai gandesc la solutii, momentan nu mai am nicio idee.

| Ana7807820 a răspuns:

Sa nu te gandesti la nimic stresant, sa nu te masturbezi inainte de sexul propriu zis si sa iti cumperi pastilele Viagra, cica sunt un miracol la capitolul satisfacere.

| Labiii a răspuns:

Maraton

| RazvanX26 explică (pentru Labiii):

Am auzir de maraton forte, dar am 16 ani, e ok sa iau?