| s3XyL3ana a întrebat:

Iubitelul meu mereu se pupa cu fosta lui ritene, dar mereu spune ca nu inseamna nimic. Eu nu ma supar. E normal?

6 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

E normal sa fi naiva! insa poti repara asta! si unde`i orgoliul? Bn inteleg ca nu vrei sa arati ca esti geloasa, insa incearca si tu sa vezi reactia lui daca il pupi pe obraz pe fostul, vezi cum e! Hmm nu prea e buna ideea, nu ti-o sugerez, insa daca as fi in locul tau nu cred ca as tace, tootusi!

| Annellise a răspuns:

Parerea mea este ca daca spune ca nu inseamna nimic, si ai incredere in el atunci trebuie sa il crezi. Este mai bine sa pastreze legatura intr-un mod frumos cu fostele lui decat sa se evite pe strada sau sa se certe mereu. Plus ca daca le pupa de fata cu tine probabil ca nu are nimic de ascuns, atat timp cat nu o face pe ascuns nu ai de ce sa te ingrijorezi. Gh0st0 are dreptate, poti sa faci acest mic experiment sa vezi el cum reactioneaza?! Te pup si multa bafta mai departe.

| DeeaMarry a răspuns:

Daca nu te deranjeaza nu e nicio problema.

| diferittotal_7081 a răspuns:

Stai linistita...asa e in orice relatie. Si eu fa la fel de fata cu prietena mea si ea chiar se bucura.

| ndc a răspuns:

Cum adica "se pupa"?

| Gh0sT0 a răspuns:

Nu prea este normal dar fii atenta daca ai mai avut un fost prieten pupal si tuu si zii ca nu inseamna nimic pentru a vedea si el cum se simte