| nicoleee30 a întrebat:

Am cautat pe net semne ca nu te mai vrea, ca nu te mai iubeste si ca vrea sa se desparta de mine si iubitul meu le cam indeplineste pe toate.Chiar mi-a spus ca numai tine ca inainte la mine si ca vrea ceva nou in viata lui.Intrebarea mea este daca tot numai tine asa mult la mine si daca tot ii asa distant de ce nu se desparte odata de mine? De ce de fiecare data cand spune ca ne despartim dupa 2 zile se intoarce la mine si imi spune ca suntem din nou impreuna?

3 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Pentru ca nu e hotarat. ar vrea sa fie si cu tine si cu altcineva. eu cred ca isi cam bate joc de tine. eu zic sa pui punct. deoarece suferi mai mult. tu il iubesti iar el nu prea. discuta cu el persoanal si spune-i ce vrea. sa fie hotarat. sa nu se ma joace cu sentimetele tale.

| Ferra a răspuns:

Poate trece printr-o perioada mai dificila, incearca sa poti o discutie serioasa pe tema asta cu el si poate ajungi la o concluzie. Succes!

| Codrin_9441 a răspuns:

Daca ai sa mai citesti mult toate prostiile de pe internet, in curand ai sa crezi ca esti barbat.Semnele de care vorbesti numai tu ti le bagi in cap.