| alexandra3209 a întrebat:

Iubitul meu incepe sa se uite la mine si da semne ca m-ar placea credeti ca ma place sau nu?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna, asta doar el i ti poate spune, deoarece te cunoaste.Noi nu te cunoaste m, nici măcar o poză cu tine nu ai pus.

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu, daca iubitul tau abia acum se uita la tine, asta o face din curiozitate.

| StefanChriss a răspuns:

CUM sunteti iubiti si tu mai ai inca dubii ca te place? Wtf people? laughing

| Skilline2012 a răspuns:

Esti proasta.

Răspuns utilizator avertizat
| Waffen18 a răspuns:

Pai daca e iubitul tau cum sa nu te placa sau ce? Ai formulat gresit intrebarea

Răspuns utilizator avertizat