| LilianaB a întrebat:

Iubitul meu nu vrea sa mi dea limbi. eu fac sex oral dar el nu vrea. A facut de 3 ori maxim si acum nu mai vrea de nicio culoare. Ce credeti ca s a intamplat? Eu imi doresc, la fel cum si el isi doreste. eu ii satisfac toate placerile dar eu mai putin cea cu oralul. ce pot sa i spun sau sa ii fac ca sa vrea?

Răspuns Câştigător
| 4psiho a răspuns:

Liliana
Pentru început asigură-te că nu ai vreo infecție care ar putea să dea un gust sau miros neplăcut. Ca să te convingi că gustul și mirosul este ok, atunci când nu ești cu el și ești excitată, bagă un deget sau două înăuntru și apoi gustă-le și miroase-le. Dacă ție nu-ți vor plăcea, atunci lui cum să-i placă.
Apoi trebuie să ai grijă ce mănânci, mâncare influențează mult gustul lichidului vaginal cât și a celui seminal (spermă). Îți recomand cure de portocale și evitarea de mâncăruri condimentate.
Dacă toate cele de mai sus sunt ok (adică nu este nici miros și nici gust aiurea) atunci este posibil ca lui să nu-i placă să-ți facă sex oral. Dacă o să-l condiționezi: eu îți fac ție, dacă tu îmi faci mie s-ar putea să țină o perioadă și chiar să ajungă să-i placă, dar trebuie să fii conștientă că există riscul să-ți iei zonă. happy

17 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu ii mai faci oral si gata, mare chestie.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Spala-te bine la pasarica

| LilianaB explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Logic ca nu fac sex cu pasarica nespalata. ar fi chiar culmea... el spune ca nu i place sa dea..nu ca e vreo problema cu mirosul sau gustul

| corbulalbrosu a răspuns:

Poate ii displace mirosul sau gustul "pasaricii" tale. Cumpara un tub de frisca cu o aroma placuta si goleste-i continutul in vagin inainte de a-i solicita sa-ti "pape savarina". Daca nici asa nu vrea taie-i ratia/portia pentru cateva zile. happy

| mihai69 a răspuns:

Pffff... să ai savarina la îndemână și să nu pui limba pe ea. crying
Nu vrei să faci schimb?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu-i mai satisface toate placerile. Daca el nu vrea sa-ti ofere, nu-i mai oferi nici tu. Simplu.

| Superdumnezeuomniscient a răspuns:

Prietena exista doo solutii : 1 gaseste unul care da limbi( sa stii ca suntem destui ) sau 2 santajeazaz.l cu oralul, gen nu ii faci nici tu lui si gata ( omu o sa ia o decizie pana la urma )

| PinkHD3 a răspuns:

Incearca sa te imbraci cu ceva colanti si un tricou mai larg. o sa-l faci sa vrea singur.

| mihaidan43 a răspuns:

Pot sa iti ofer aceasta placere, fara obligatii. Discretie si igiena vreau. O fac de placere. rasarit_s@yahoo.com

| Tony810 a răspuns:

Eu n-am avut prietenă în viața mea și tu te plângi?

| dym a răspuns:

Te sfatuiesc sa te speli de fro 3-4 acolo jos dar bine cu sampon si dupa se schimba treaba stiu asta din propria experienţă

| WeAreSmart a răspuns (pentru dym):

Samponul distruge flora vaginala si pot aparea infectii

| dym a răspuns:

Pai atunci cu ce sa se spele ca am avut si eu o prietena si ea s-a spalat cu sampon si nu a patit nimica

| Rus_Marius_1994 a răspuns:

Vreau eu

| ToredoOvidiu a răspuns:

Ți-aș da eu

| Costy_Costy_1975_XSl9 a răspuns:

Fix in aceeași situație sunt și eu, dar exact invers.