| Iepurash_1973 a întrebat:

Iubitul meu pleaca in strainatate un an chiar dupa ziua indragostitilor. O parte din cadou sunt cateva poze cu mine cu noi.Si pe partea cealalta a pozelor as vrea sa. i scriu diferite mesaje sincere de iubire.Care sa il faca sa aiba incredere ca il astept. va rog cateva sugestii. Dau funda pentru cele mai folositoare. promit!

1 răspuns:
| Vasilina a răspuns:

"Distanta pentru mine nu conteaza, tu esti iubirea mea si te voi astepta oricat ar fi nevoie! ai incredere in minebig grin"

spune-i ce simti sa fie din inimabig grin se va convingetongue
dar foloseste multe cuvinte de iubire, frumoase au cel mai mare efectbig grin
funda?big grin