| criystiy a întrebat:

peste ceva timp este ziua celui mai bun prieten al meu si as vrea sa i fac un cadou special, si mai exact un breloc de argint pe care sa-i scriu pe o parte numele lui, si pe partea cealalta cateva cuvinte. Exista un magazin online in Romania care se ocupa cu asa ceva?
Plzz raspundeti repede, dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Luminou a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa mergi al un bijutier, eu am patit sa dau bani pe degeaba online, si nuv reau sa patesti la fel.
Sper ca am fost de ajutor big grin!

| criystiy explică (pentru Luminou):

Mersi de sfat, o sa ma duc la bijutier sa intreb! big grin

3 răspunsuri:
| Rares77 a răspuns:

Salut,uite cateva idei de brelocuri. o unghiera excelenta si ieftina de la victorinox. http://www.bushcraft-romania.blogspot.ro/......arent.html
sau un briceag multifunctional

| criystiy explică (pentru Rares77):

Chiar foarte interesant briceagul atat de mic si atat de mule chestii la el big grin