| RAY a întrebat:

Jesus,fete care prefera baieti cu ochii caprui mai exista?

14 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Imediat îmi voi face un cont de TPU cu numele "Jesus" și un userimage fancy ca să te mulțumesc spunându-ți "Teoretic, culoarea ochilor ar fi un detaliu puțin irelevant în dragoste, însă practic, cu ochii o va privi libidinosul toată viața, deci cel mai probabil, având în vedere faptul că culoarea ochilor contează, multă baftă în a găsi o fată care te acceptă cu ochii tăi de libidibos care o va privi toată viața.".
PS: ăștia cu ochii albaștri/verzi pe rețelele de socializare au cunoștințe-n Photoshop.

| RAY explică (pentru LPCTSTR):

Dragoste? nu cred in asa ceva, mai mult cred in mitologia greaca

| Dalmore a răspuns:

Eu, nu-mi plac ochii albastri laughing

| RAY explică (pentru Dalmore):

Nici verzi pisicuto?

| Dalmore a răspuns (pentru RAY):

Verzi da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteazã preferintele lor. Ochii colorati sunt rari la fel si dumele lor.

| supremxxxoxo a răspuns:

Depinde de baiat ba-i puthaaa

| Logann a răspuns:

Da, fix ochii cred că sunt problema ta.

| RAY explică (pentru Logann):

Ce ai patit baiete?

| timidul96 a răspuns:

Nu, au dispărut

| EmmaTl a răspuns:

Nu conteaza ochii, nu conteaza culoarea parului sau patatratelele. Conteaza sarmul si puterea de seductie. Implicit si caracterul si manierele. Si ce conteaza, oceanele caprui sunt si mai adanci. Doua caramele dulci. Nu uita ca fetelor le place ciocolata Oricum, in momentele frumoase sclipirea lor e unica. Succes

| RAY explică (pentru EmmaTl):

Ai dreptate cu ciocolata emma