| AlexandraSelea345 a întrebat:

La al doilea contact sexual. Neprotejat. Penetrarea a durat 3-4 secunde. Se poate sa se fi intamplat ceva? Doarece penisul era uscat dupa o ejaculare. Pentru ca am dureri mari de burta in zona ovarelor.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Felicitari! Ai scapat de stres!
Daca viitoare, folositi prezervative, ca nu musca, nu dor, nu va manaca si nu costa o avere, in schimb, va acopera integral de orice posibil pericol (sarcini nedorite si boli cu trasnmitere sexuala).

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca tu erai in perioada fertila, cu siguranta ai pus-o de o sarcina, pentru ca, exista sperma neeliminata pe teava, de la partita anterioara de sex.
Mai bine facea o ****, decat sa se scape pe el dupa 3-4 secunde si nici nu te punea pe tine in situatia de a ramane gravida, ca de placere, nici nu poate fii vorba, ca-n 3-4 secunde, nici macar nu ai apucat tu sa te exciti.

| AlexandraSelea345 explică (pentru Violleta2022):

Ultimul ciclu a fost in luna mai. Pentru ca este dereglat

| AlexandraSelea345 explică (pentru Violleta2022):

Si primul contact sexual a avut loc cu o zi inainte dar luna aceasta nu imi venise ciclul

| AlexandraSelea345 explică (pentru Violleta2022):

Si daca azi mi-a venit ciclul?

| AlexandraSelea345 explică (pentru Violleta2022):

Si azi mi-a venit menstruatia

| AlexandraSelea345 explică (pentru Violleta2022):

Multumesc frumos pentru toate informatiile! Apreciez enorm

| Violleta2022 a răspuns (pentru AlexandraSelea345):

Felicitari! Ai scapat de stres!
Daca viitoare, folositi prezervative, ca nu musca, nu dor, nu va manaca si nu costa o avere, in schimb, va acopera integral de orice posibil pericol (sarcini nedorite si boli cu trasnmitere sexuala).

| mihai69 a răspuns:

Dacă erai în perioada fertilă și tipul nu a urinat după primul contact, da - e foarte posibilă o sarcină.

| Da5689 a răspuns:

Cati ani ai ca depinde...

| Alionaweb a răspuns:

Nu e nimic!