| Pumba a întrebat:

De ieri dimineata(21aug) m.am trezit dupa betie cu dureri sub coaste, dureri de stomac si burta. Nu dureri puternice, dar sesizabile. Pe parcursul zilei s-au mai estompat, acum stomacul ma doare doar in unele momente, si daca incordez burta ma doare la baza ei(sub burta), exact ca durerea de febra musculara. Durerile sunt de la betia avuta pe 20aug sau exista posibilitatea unei sarcini? Am incercat sa am contact sexual cu prietenul meu pe 12aug, dar nu am reusit din cauza ca eu, fiind virgina aveam dureri foarte mari in momentul in care incerca sa ma dezvirgineze. Toata actiunea s-a intamplat cu prezervativ, dar inainte sa incercam un contact sexual propriu-zis el s-a mai jucat cu penisul pe langa zona mea intima(fara prezervativ, si fara ejaculare). Am incercat si sex anal, dar fara prezervativ. Exista sansa unei sarcini, din moment ce el nu a ejeculat in mine? Durerile pe care le am pot fi provocate de o sarcina? Fundita + Vot! P.S.: Dupa betie m.am trezit cu o pofta de mancare exagerata. Este normal asa ceva?

6 răspunsuri:
| LikeARollingStone a răspuns:

Cum sa bei in halul asta? straight face

| Pumba explică (pentru LikeARollingStone):

Nu am baut foarte mult, dar le.am combinat. Tarie cu vin/bere etc. De acolo rezultatul asta... sper sa nu fie simptome de sarcina.

| Wøodenpints a răspuns:

Tocmai ai făcut cunoștință cu mahmureala. Chestia care te face să repeți mereu aceeași minciună: "nu mai beau niciodată!".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felicitari pentru ca ai avut taria de caracter sa postezi asta, adica ce, fetele nu bea? Daca va arat niste conversatii de pe mess ce injuraturi imi iau de la cateva, cand sunt sub "presiune", va cruciti laughing acum sa analizam cazul tau, de jucat ca de jucat dar iti aduci aminte daca cumva ti-a introdus penisul, fara prezervativ, chiar la intrare in vagin, ma refer pana acolo unde te durea. Daca a facut asta si era foarte excitat e posibil ca din acel lichid preejaculator sa fim intrat in locul cu pricina si e de rau. Ca sa nu te mai panichezi si sa-ti faci atatea griji mergi la un consult de specialitate, organismul omului este diferit si reactioneaza aiurea dupa ce tragem o betie, din cauza alcoolului etilic ramas in ficat si sange ai avut acea pofta de mancare iar crampele acele sunt de la sucul gastric, in abundeta, care s-a alterat

| Pumba explică (pentru anonim_4396):

Nope. Penisul lui nu a intrat deloc in vagin fara prezervativ. Nici macar la intrarea in vagin.

| MoruAndrei a răspuns:

Stai liniştită, e din cauza beţiei. Oricum semnele nu apăreau atât de repede după contactul sexual.