| Paulvasile10 a întrebat:

Voi cum va simtiti atunci cand iubiti o persoana si nu o vedeti mult timp?

8 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Eu simt ca vreau sa vorbesc cupersoana respetia sa i spun ce simt :3 pentru ia.
as cauta-o pe iternet sa vorbes cu persoana pe care o iubesc sau as sunao. depinde si ce a fost sau e intre voi... daa vrei sa vorbesti mai multe poti aici si eu am apreciat pagina asta ...https://www.facebook.com/pages/Prietenie-falsa/1662048624039640 dar depinde si daca iti va placea.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Incerc sa comunic cu ea cat mai mult la telefon, si sa-mi amintesc ca intr-o zi o voi revedea desi e destul de greusad

| madalinfindrihan a răspuns:

Ma inchid in mine si simt un sentiment de plans sau de parere de rau si da imi vine sa ma dau cu capu de pereti.o.o

| Taduic a răspuns:

Mă simt melancolic și nostalgic ca Lucian Blaga.

| meinyiddishekop a răspuns:

Cred ca se numeste auto-iubire.

| Coquinetza a răspuns:

Cel mai bine.
am chef de manele, paleru si de niste vin rosu.

| Ema22 a răspuns:

Aiurea! Pur și simplu nu am chef de nimic, văd totul in gri de parcă în acel moment lumea mea se învârte în jurul persoanei de care îmi e dor!
Remediu : îl sun. Măcar sa îi mai aud vocea.

| sarah228 a răspuns:

Te simti singur, mereu trist, in inima ta exista un gol care nu o sa iti dea pace, mereu prost dispus. Sentimentul de dor va deveni mai puternic pe zi ce trece. E foarte nasol. sad