| RMădă a întrebat:

SALUT TPU! Am o intrebare : Oare dupa ce faci contact sexual este adevarat ca ti se lasa sanii si nu mai cresc? si din inaltime mai cresti sau nu?

Răspuns Câştigător
| AlexEuManu a răspuns:

Sanii cred ca se lasa, dar de crescut cresti!winking

6 răspunsuri:
| Anca95 a răspuns:

Nu se intampla nimic... fizic ti se rupe doar himenul, psihic depindetongue

| AlexEuManu a răspuns:

Da da aia se f*** de la graditita daca nu si-o traso de 20 de ori pana acum (are 12 ani)sa-mi spui cutu!

Răspuns utilizator avertizat
| puppetdoll a răspuns:

Nu, nu este adevarat. Sanii nu se lasa, si ei pot creste in continuare. Inaltimea la fel. Tot ce se intampla e doar ruperea himenului.

| AlexEuManu a răspuns (pentru puppetdoll):

Este una la noi in sat care si-o tot traso de mica si nu are sani deloc si alta fata de-o varsta cu ea cred ca mai mica ca ea cu cateva luni are cv sani dar aia delocthinking

| puppetdoll a răspuns (pentru AlexEuManu):

Poate aia e constructia ei, forma corpului. Am si eu prietene care si-au inceput viata sexuala de pe la 13-14 ani, cand coprul nu este inca pregatit, si totusi acum la 17, 18 ani, arata foarte bine.winking deci, difera de la fata la fata.