| dnd979797 a întrebat:

Am și eu o întrebare fără răspunsuri cu hate dacă se poate. Câți dintre voi ați întâlnit persoana iubita și sa aveți acel sentiment de dragoste la prima vedere și sa fie reciproc?

Răspuns Câştigător
| Covid19 a răspuns:

Nu exista dragoste la prima vedere eventual atractie sau indragosteala... dragostea nu o intalnesti brusc măăă. o contruiesti in timp

| dnd979797 explică (pentru Covid19):

Am construit-o 4 ani de zile iar apoi sa sfârșit brusc fără a fi un motiv grav, ma refeream nu neapărat dragoste de povesti ci sa fie acea compatibilitate care sa se înțeleagă amândoi bine permanent nu câțiva ani și gata laughing

9 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Asa am crezut și eu ca e reciproc. Ma gândeam și zi și noapte la ea și nu puteam dormi pana nu ii auzeam vocea.

| dnd979797 explică (pentru Sofer):

Și nu era laughing?

| Sofer a răspuns (pentru dnd979797):

Se pare ca nu.

| seth2016 a răspuns:

Dragoste la prima vedere e posbila. Plutesti, nu mai dormi, ai obsesii in cap si nu poti scapa de ele. Sfarsesti imbratisat, uitandu-te in ochii ei si ea in ochii tai, zambind incontinuu, anesteziati, nemiscati.

E nasol rolling on the floor.

| alexalx1234 a răspuns:

Nu exista niciun fel de dragoste. E doar o porcarie inventata

| elaventurero a răspuns:

Cauți dragoste de primit pentru că nu o ai pe a ta! E simplu?

| Duduchi a răspuns:

Nu există!

| Serban7554 a răspuns:

Al dreacu dragoste sta cu tine 5 luni si vede un bosorog cu bani si te-a lasat ce dragoste in 2020 laughing