| andreeapap a întrebat:

La cati ani v-ati inceput viata sexuala? sa precizati sexul, cu cine, cand, locul, etc. cel mai detaliat primeste FUNDA

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Buletinul nu vrei să mi-l ceri?

| XK a răspuns:

La 9 ani, sunt baiat, cu mama ta, la tine acasa, cand tu erai la gradinita, cnp:10215199912455, lungime penis atunci:14.6, lungime penis acum:20.26

Multumita?

| SkyZ0 a răspuns:

La 14 ani la mine acasa cu prietena mea.In pat am pus-o capra tongue

| motherfucker a răspuns:

Nu vrei cumva si grupa sanguina? Ce e cu intrebarile astea la voi? auzi cica sa precizati sexul. Pai sexul a fost placut, locul : in vagin, cand nu mai stiu ca eram beat.

| Gagikaru a răspuns:

Mai astept