| AnDrE_5929 a întrebat:

La ce se refera prezervative cu nervuri funda

Răspuns Câştigător
| Lia09 a răspuns:

Au pe ele un fel de nervuri, in loc sa fie simple. Nu-s cu nimic mai speciale.
Eu una am folosit dar n-am simtit decat durere, iritare, nicidecum placere! Poate depinde de la fata la fata, dar na. Mie una nu mi-au placut deloc!

10 răspunsuri:
| vladmR a răspuns:

Sunt pentru o senzatie mai speciala parca. daca vrei le putem incerca big grin big grin

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Au riduri laughing Noh, stii, ca pe o frunza, niste dungi iesite in relief. tongue

| larrii a răspuns:

Se refera la...prezervative care au nervuri!

| dragos9234 a răspuns:

Din alea care au ceva pe ele ca sa te satisfaca mai binewinking. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt pentru fetite de 12 ani, nu se vand minorilor

| AnDrE_5929 explică (pentru anonim_4396):

Nu am 12 ani!

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnDrE_5929):

dar cati darling?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am gresit, te rog sa ma scuzi, nu ai 12 ani

| costellodonatz a răspuns:

Unele prezervative sunt prevazute cu nervuri pentru o mai buna excitare a partenerei in timpul actului sexual.

| atlas555 a răspuns:

E... asta e alta poveste...