| mydarkestdays a întrebat:

La ce vârstă ar trebui o fata sa aiba primul iubit în opinia voastră?

Răspuns Câştigător
| Userses a răspuns:

Dupa 18-20 de ani love struck si dupa 5-6 dimineata big grin

9 răspunsuri:
| DenisaAbdn a răspuns:

Exista o varsta la care o fata AR TREBUI sa aiba primul iubit?
Iubirea vine pe neasteptate si cu cat este mai tarziu, cu atat va fi mai plina de bucurie, de speranta, de frumos si te va marca mai puternic pentru traiesti totul cu mai multa maturitate.

| onasis1961 a răspuns:

Atunci când inima şi fizicul o cer! Vârsta conteză mai puţin! Să fii iubită la Maxim!

| ValyCoolBoy a răspuns:

Sincer laughingrolling on the floor si de la 10 ani daca u vrei... dar viata sexuala pana pe la 14-16 ani sa nu o incepi ca fatawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu toate că am avut de la mai puțin, aș zice de la vreo 15 ani. Așa, ca să înveți lucruri noi și să capeți puțină experiență. Măcar parțial.
O relație care să țină ani de zile și să fie foarte serioasă, de la 17 în sus. E cam greu să reziști unei relații fără sex, aș zice, iar asta e vârsta minimă și mai lipsită de riscuri pentru viitoarea femeie.

| pisicutzamik a răspuns:

Buna pai fiecare face ce vrea, dar in opinia mea o fata ar trebui sa aiba primul iubit dupa varsta de 14-15 ani atunci cand se maturizeaza cat de cat si nu crede in povesti cu te iubesc de la prima sau a doua intalnirebig grin

| TheBlackAng3l a răspuns:

Eu zic ca dupa 16 ani macar, dar asta iubit asa in joaca, alte alea trebuie neaparat dupa 18 ani, ca atunci ii mai vine mintea la cap si stie ce sa faca, cu cine si cand... bafta

| Ciumpi35 a răspuns:

Din punctul meu de vedere nu exista o varsta exata la care sa ai primul sarut.Acest lucru(sarutul)este spontan nu stii cand se intampla. sper ca te-am ajutat! pa pa!

| yAdrian a răspuns:

14-15

| 1q2w3e4r a răspuns:

...de tine depinde, si de la 12, si de la 14, si de la 20