| Anakmrunja21 a întrebat:

La ce varsta o fata ar trebui sa aiba primul iubit?

Răspuns Câştigător
| Bianca78 a răspuns:

Din punctul meu de vedere ar trebui de la 15 - 16 ani. Cam de atuncea se pot face cât de cât relații serioase. Și dacă e după 18 ani debia de atuncea sunt relațiile serioase care țin ft mult și chiar și pana la căsătorie. Și cum a spus și Jassmina ca trebuie sa fie matura în gândire. Ca acum in 2022 nu prea mai găsești băieți care sa te prețuiască, să-ți facă cadouri, sa te placa asa cum ești și sa te respecte și mulți vor sa profite de tine și în în următoarea noapte te trezești la el în dormitor fără sa vrei dezbrăcată și poate te trezești peste câteva săptămâni însărcinată.

6 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Cand in viitorul apropiat se oot casatori. Orice altfel de relatoe are un mare potential de suferinte si remuscari.

| Violleta2022 a răspuns:

Dupa 18 ani, cand este majora si suficient de matura ca sa inteleaga ca iubitii vor sex si tot ceeea ce face cu un iubit, va avea impact in viata si viitorul ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când este pregătită să se căsătorească. happy

| gogugogugogu a răspuns:

Dupa ce apare prima menstruatie.

| Adolf8 a răspuns:

După ce împlinește vârsta de 20 de ani. Când înțelege ce înseamnă o relație și va înțelege așteptările bărbaților.

| omulserios a răspuns:

Daca are bani de la ce orice varsta.