| Ella_5066 a întrebat:

La ce varsta ar trebui sa iti incepi viata sexuala? e placut?

Răspuns Câştigător
| Relax_7124 a răspuns:

In orice caz dupa 10-11 ani nu conteaza la ce varsta conteaza sa o faci din dragoste si sa vrei sa o faci ca sa nu regreti dupa aia ce ai facut-o :p funda?batting eyelashes sper ca ai inteles

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna.
Nu inainte de 18-20 de ani!
Daca iubesti, este placut!
Pa, pa.

| R_8074 a răspuns:

10-11, hai totusi sa nu exageram, 14 cel putin, mai ales ca de la 14 ani in sus ginecologul poate prescrie unei fete o reteta contraceptiva. Si legal dupa 14 ani ai voie sa faci sex.

| Oti a răspuns:

ella dar varsta ta care e?
poti spune 12 aniwinking
acu` crezi ca e o varsta potrivitaoh go on
in loc sa asculti sfaturile lui"legiuitoarea-care mai e pe deasupra si expert TPU[prin urmare stie ce vorbeste] sau sfatul lui Oprita care iarsi aoferit un raspuns/sfat foarte bun asculti sfaturi care sunt date pentru "funda".
oh go on
si acum "sa curga cu stupid"yawn

| Oti a răspuns:

Numai raspundeti ca se pare ca sunt nefolositoare sau stupide raspunsurile celor care dau un raspuns nu prea agreabil "ellei".
te-am pupat:*

| RoxanaPuiu a răspuns:

Cand iti incepi viata sexuala trebuie sa te astepti la o noua serie de probleme care vor aparea pentru tine. Contraceptia, ranile sufletesti, dezamagirea, teama de a nu ramane insarcinata. Sunt foarte multe. Eu zic sa vii sa vorbesti cu un consilier la noi la asociatie ca sa te indrume sa iei decizia cea mai potrivita pentru tine.

| ghita1996 a răspuns:

Dupa 10 11 atunci cind esti pregatita

| csilla_6409 a răspuns:

Buna, dupa casatorie deoarece relatiile sexuale inainte de casatorie constituie adesea o experienta dureroasa, cu urmari foarte amare.