| SophiexDD a întrebat:

La ce varsta ati avut primul sarut?winking

13 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

5 anilove struck

| anonim_4396 a răspuns (pentru elasexygagica):

Era un doctor inalt, blond, cu ochi albastrii?
Ca imi pari cunoscuta. thinking

| mihaelaa18 a răspuns:

La 18 anihappy

| NatureSelf a răspuns:

Saruturi poti da la ce varsta vrei, nu orice sarut se compara cu sarutul dragostei.

| cristi202 a răspuns:

La... 30!
happyhappy Desigur ca glumesc!
La 13. era un joc numit "Fintinita", acum uitat, dar era frumos, ca era vorba de cineva care trebuia legat la ochi si care trebuia sa fie pupat dupa anumite reguli ale jocului, si daca doreai puteai "jongla" sa ajungi sa pupi persoana respectiva, sau daca tu erai in cauza, sa fi pupat. Asta in materie de pupici, insa de acolo a plecat totul.happy
Insa tot la 30 am facut-o cel mai serios!happy

| Criiistinutsa a răspuns:

14 ani si vreo 10 luni laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce ai spune dacă ti aș zice că încă nu am avut parte de primul sărut.

| Casandra a răspuns:

Am 15, si inca nu l-am avut sad

| StorrY a răspuns:

Mmm interesanta intrebare? cred ca pe la 12 (ce frumos)

| NinaSimone a răspuns:

La 12ani si jumatate big grin

| OnlineZ a răspuns:

Pe la 14 ani, eu eram mai timida asa, si eram cu o prietena de-a mea ne plimbam si. la magazin ne-am intalnit cu 2 baieti am facut cunostinta cu ei si unuia ii placea de mine, bine el era prea mare de ani nu prea ii dadeam importanta, totusi eu aveam 14 si el 26. si stiu ca m-a prins pe o strada se grabea sa plece undeva si ma apucat de cap si ma sARutat cu limba, eu nu am reactionat dimpotriva am ramas cam incremenita, va dati seama 1 sarut laughing.am stat 6 luni cu el si i-am dat papucii.iar acum sunt cu altcineva de 2 aniwinking.si sunt foarte multumita (eu am 17 si el 20 )

| deeew a răspuns:

La 12 ani

| Loveisspecial a răspuns:

Paii... thinking cred ca aveam vreo 12 ani big grin